No.16 bina, Tongfu sanayi bölgesi, Nanshan District, Shenzhen, Çin.
Ana sayfa ÜrünlerOtomatik teşhis yazılımı

Otomatik Diagnostics yazılımı 2014Version Mitchell Ondemand 5

Otomatik Diagnostics yazılımı 2014Version Mitchell Ondemand 5

  • Auto Diagnostics Software 2014Version Mitchell Ondemand 5
  • Auto Diagnostics Software 2014Version Mitchell Ondemand 5
  • Auto Diagnostics Software 2014Version Mitchell Ondemand 5
 • Auto Diagnostics Software 2014Version Mitchell Ondemand 5

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Jiutech
  Sertifika: CE & FCC

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Fiyat: Best Price
  Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
  Teslim süresi: 1 iş günü
  Ödeme koşulları: T/T, Money Gram
  Yetenek temini: Stock
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı

  Otomatik Teşhis Yazılımı 2014 Sürümü Mitchell Ondemand 5

  Mitchell OnDemand 5

  Lütfen yeni olduğuna dikkat edin. 115GB. 2013 mitchell ondemand öncesi AYNI DEĞİL
  Mitchell 1 OnDemand5, son sekiz yılda toplanan ve müşterilerimize tutarlı, kullanımı kolay bir biçimde sunulan onarım bilgilerinin son ürünüdür. OnDemand5, Teşhis, Onarım Bilgileri, TSB'ler, Geri Çağırma, Bakım Gereksinimleri, Parça Fiyatları, Çalışma Saatleri, Bağbozumu Bilgileri ve Doğrudan Yayınlanan Orijinal Ekipman Üreticileri'nden (OEM) yayınlanan çalışmalardan Akışkan Türleri ve Hacimlerini içerir. Tüm bu bilgiler daha sonra satış sonrası endüstrinin en iyi Kablolama Şemalarını, Kullanıcı İpuçlarını ve Mitchell 1'in OnDemand5'ini oluşturan Kısayolları oluşturmak için birleştirilir.

  Mitchell On Demand 5 1983-cari yıl Yurtiçi ve İthalat Modeli Kapsamı
  Açık, Özlü Çizimler ve Diyagramlar
  Zaman kazandıran TSB'ler, Geri Çağırma ve Teknik İpuçları
  Detaylı, Doğru Onarım Makaleleri
  Modele Özel Bakım Programları
  Tüm Modeller İçin Elektronik Komponent Bulucu

  Mitchell, otomatik çarpışma ve tıbbi talep endüstrileri için performans çözümleri.

  Mitchell AUTO onarım veritabanı, orijinal bakım el kitabına uyma doğruluğu (orijinal el kitabından biraz daha doğru, çünkü düzenleme sürecinde birçok hata için orijinal bakım el kitabını düzeltti) ve benzersiz stili ve Mitchell Veritabanı Sorgusunu sürdürmek için sistem


  Mitchell veritabanı aşağıdaki özelliklere sahiptir:
  1. İçerik ve doğruluk bakımından zengin
  Veritabanları 1983'ten bugüne kadar Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Asya ve dünya çapında yaklaşık 5.000 model bakım verisinin 51 otomobil üreticisini içermektedir. Siz sadece aracın üretim dönemini, üreticilerini, uygun dizine girmek için araçların bakımını seçip, motora göre farklı bir bakım modelindeki dizini, şanzıman tipini vb. Daha ayrıntılı olarak sınıflandırır, böylece daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Çabuk, daha doğru.
  Otomobilin yaşını, modelini belirleyemiyorsanız, veritabanı ayrıca 17 yard (VIN - Araç Kimlik Numarası) bilgisinin kodunu çözer. Arabayı 17 yarda buldunuz, arabanın ayrıntılı parametrelerini doğru bir şekilde anlamak için kullanabilirsiniz.
  Mitchell veri tabanı modeli, “veri yılı” nda kesin konumlandırma, büyük ölçüde piyasa verileri hakkında ortak bir kitap olan bilgilerin doğruluğunu garanti eder, ABD elektronik bakım verileri ve en önemli nedenlerin eksiksiz tekelidir. .

  2. Tam ve birleşik devre
  Veritabanında her model 40-80 sisteme, devreye ve her bilgisayar için bir pimin doğru devre şemasına sahiptir, tanım ve rengin her satırı tanımlanmıştır. Tüm araç üreticileri, müşterinin rahatlığını göz önünde bulundurarak, farklı biçimler hakkında bilgi sağlamak için, basitçe grafikleri tarayan diğer şirketleri beğenmediler, ancak CAD çizimini yeniden kullandılar, böylece tüm devre açık ve kesin bir stilde, birleşik, denetim kolay. Mitchell devresinde 10'a kadar bir kaç özgün sistem, devre analizi, yeniden 2-3 devreye yeniden çizilmiş, daha rahat okuyor. Başka bir deyişle, bir devrenin bir modelini okuyabildiğiniz sürece, analiz, teşhis için devrenin tüm modellerinin bir veritabanını kullanabilirsiniz.

  3. Elektrikli bileşenlerin detaylı ve doğru konum haritası
  Günümüz araçları giderek daha karmaşık, gittikçe daha fazla elektronik bileşen ve farklı araçlarda daha büyük yapısal farklılıklar göstermektedir. Bakım personeli genellikle bir elektronik bileşenin konumunu çaresiz olarak belirleyemiyor. Veritabanları, metin açıklamalarına ek olarak tüm modeller için elektrikli bileşenlerin konumunu sağlar, ancak aynı zamanda çizimleriyle birlikte kullanımı kolay ve anlaşılırdır.

  4. Parça ayrışma diyagramı ve parametreleri
  Her araba türü için, Mitchell veritabanı, sadece çeşitli montaj kurulum adımlarının detaylı bir şekilde yıkılması değil, aynı zamanda referans parametrelerinin patlatılmış ve net bir şekilde yapılmış parçaları da aracınızı daha rahat ve daha hızlı hale getirir.

  5. Teknik Servis Bülteni, Mitchell Veritabanının özüdür.
  Otomobil üreticileri, her yıl için, atölye tamirlerinde yardımcı olmak için bakım ipuçları, güvenlik geri çağırma bilgileri vb. Gibi araç bilgilerindeki en son teknolojilerin birçoğunu kapsayan çok sayıda teknik servis bülteni yayınladılar. Mitchell veritabanında, montajla ilgili teknik servis bülteniyle sırasıyla montajda bulabilir, ancak aynı zamanda tüm teknik servis bültenlerini, açıklıklarını ve kullanımı kolay olanları da arayabilirsiniz.

  İletişim bilgileri
  JIU TECH Enterprise Co., Ltd

  İlgili kişi: Ms.Sara

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)