No.16 bina, Tongfu sanayi bölgesi, Nanshan District, Shenzhen, Çin.
Ana sayfa ÜrünlerOtomatik teşhis yazılımı

Mitchell ondemand 5 2010 sürümü

Mitchell ondemand 5 2010 sürümü

  • Mitchell ondemand 5 2010 version
  • Mitchell ondemand 5 2010 version
 • Mitchell ondemand 5 2010 version

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Jiutech
  Sertifika: CE & FCC

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Ambalaj bilgileri: Standart paketini
  Teslim süresi: 48 Saat içinde
  Ödeme koşulları: T/T, Money Gram
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı

  Mitchell ondemand 5 2010 sürümü

  Mitchell, otomatik çarpışma ve tıbbi talep endüstrileri için performans çözümleri.

  Mitchell AUTO onarım veritabanı, orijinal bakım el kitabına uyma doğruluğu (orijinal el kitabından biraz daha doğru, çünkü düzenleme sürecinde birçok hata için orijinal bakım el kitabını düzeltti) ve benzersiz stili ve Mitchell Veritabanı Sorgusunu sürdürmek için sistem
  Mitchell veritabanı aşağıdaki özelliklere sahiptir:
  1. İçerik ve doğruluk bakımından zengin
  Veritabanları 1983'ten bugüne kadar Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Asya ve dünya çapında yaklaşık 5 bin 000 model otomobil üreticisinin bakım verilerini içermektedir. Siz sadece aracın üretim dönemini, üreticilerini, uygun dizine girmek için araçların bakımını seçip, motora göre farklı bir bakım modelindeki dizini, şanzıman tipini vb. Daha ayrıntılı olarak sınıflandırır, böylece daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Çabuk, daha doğru.
  Otomobilin yaşını, modelini belirleyemiyorsanız, veritabanı ayrıca 17 yard (VIN - Araç Kimlik Numarası) bilgisinin kodunu çözer. Arabayı 17 yarda buldunuz, arabanın ayrıntılı parametrelerini doğru bir şekilde anlamak için kullanabilirsiniz.
  Mitchell veri tabanı modeli, “veri yılı” nda kesin konumlandırma, büyük ölçüde piyasa verileri hakkında ortak bir kitap olan bilgilerin doğruluğunu garanti eder, ABD elektronik bakım verileri ve en önemli nedenlerin eksiksiz tekelidir. .

  2. Tam ve birleşik devre
  Veritabanında her model 40-80 sisteme, devreye ve her bilgisayar için bir pimin doğru devre şemasına sahiptir, tanım ve rengin her satırı tanımlanmıştır. Tüm araç üreticileri, müşterinin rahatlığını göz önünde bulundurarak, farklı biçimler hakkında bilgi sağlamak için, basitçe grafikleri tarayan diğer şirketleri beğenmediler, ancak CAD çizimini yeniden kullandılar, böylece tüm devre açık ve kesin bir stilde, birleşik, denetim kolay. Mitchell devresinde 10'a kadar bir kaç özgün sistem, devre analizi, yeniden 2-3 devreye yeniden çizilmiş, daha rahat okuyor. Başka bir deyişle, bir devre modeli okuyabildiğiniz sürece, analiz, teşhis için devrenin tüm modellerinin bir veritabanını kullanabilirsiniz.

  3. Elektrikli bileşenlerin detaylı ve doğru konum haritası
  Günümüz araçları giderek daha karmaşık, gittikçe daha fazla elektronik bileşen ve farklı araçlarda daha büyük yapısal farklılıklar göstermektedir. Bakım personeli genellikle bir elektronik bileşenin konumunu çaresiz olarak belirleyemiyor. Veritabanları, metin açıklamalarına ek olarak tüm modeller için elektrikli bileşenlerin konumunu sağlar, ancak aynı zamanda çizimleriyle birlikte kullanımı kolay ve anlaşılırdır.

  4. Parça ayrışma diyagramı ve parametreleri
  Her araba türü için, Mitchell veritabanı, sadece çeşitli montaj kurulum adımlarının detaylı bir şekilde yıkılması değil, aynı zamanda referans parametrelerinin patlatılmış ve net bir şekilde yapılmış parçaları da aracınızı daha rahat ve daha hızlı hale getirir.

  5. Teknik Servis Bülteni, Mitchell Veritabanının özüdür.
  Otomobil üreticileri, her yıl için, atölye tamirlerinde yardımcı olmak için bakım ipuçları, güvenlik geri çağırma bilgileri vb. Gibi araç bilgilerindeki en son teknolojilerin birçoğunu kapsayan çok sayıda teknik servis bülteni yayınladılar. Mitchell veritabanında, montajla ilgili teknik servis bülteniyle sırasıyla montajda bulabilir, ancak aynı zamanda tüm teknik servis bültenlerini, açıklıklarını ve kullanımı kolay olanları da arayabilirsiniz.

  İletişim bilgileri
  JIU TECH Enterprise Co., Ltd

  İlgili kişi: Ms.Sara

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)