No.16 bina, Tongfu sanayi bölgesi, Nanshan District, Shenzhen, Çin.
Ana sayfa ÜrünlerOtomotiv ecu programcı

Powergate V3.86 - kişisel OBD programcı Windows7 ile

Powergate V3.86 - kişisel OBD programcı Windows7 ile

  • Powergate V3.86 - Personal OBD programmer with Windows7
  • Powergate V3.86 - Personal OBD programmer with Windows7
  • Powergate V3.86 - Personal OBD programmer with Windows7
 • Powergate V3.86 - Personal OBD programmer with Windows7

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Jiutech
  Sertifika: CE & FCC

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Fiyat: Best Price
  Ambalaj bilgileri: Standart Paket
  Teslim süresi: 24 saat içinde
  Ödeme koşulları: T/T, Money Gram
  Yetenek temini: Stock
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı

  Powergate V3.86 - Kişisel OBD programcısı

  Powergate, bugüne kadar tanılama fişi aracılığıyla seri programlama için oluşturulmuş en çok yönlü cihazdır. Tüm yeni iletişim protokollerini (K-LINE, CAN ve J1850) kullanarak, Powergate, piyasadaki birçok aracın Elektronik Kontrol Ünitesini okuyabilir ve yazabilir.
  Powergate V3.86 - Kişisel OBD programcısı

  Powergate, orijinal dosyaya ek olarak iki farklı harita içerebilen bir dahili belleğe sahiptir. Bu şekilde, aracın sahibi her zaman ECU'ya yüklenmek üzere haritanın iki farklı geliştirme aşamasını daima elinde bulundurur.

  İletişim protokollerinin güncellenmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı: Powergate'in mümkün olan en fazla sayıda araç üzerinde çalışmasını sağlamak için Alientech Data Bank'a her şeyi indirmek için bir bağlantı ve birkaç dakika yeterli. Bu çözüm, her zaman güncel olan bir ürün önermek isteyen profesyonel alıcılara, Powergate'i yalnızca kendi araçlarında kullanan kullanıcılara göre uygun olduğundan, farklı çalışma durumları için çalışılmıştır. Birinci sınıf özelliklere sahip çok yönlü bir cihaz.

  Öğelerin büyük ekranda gösterilmesi çok basittir. Cihaz ECU'nun okunması ve yazılması sırasında açık ve ayrıntılı talimatlarla size rehberlik edecektir. Powergate'in diğer bir ilginç yenilik, DTC Hatalarını hızlı ve kolay bir şekilde kontrol etme ve silme seçeneğidir.

  PWGpro, kullanıcının aracı seçmesinden, doğrudan araç üzerine yazmaya hazır birkaç harita dosyasını kaydetmeye ve yüklemeye kadar yönlendiren basit bir arayüz olan Powergate'i yöneten bir yazılımdır.

  Sürümler
  Müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için, Powergate her biri farklı bir hedefe yönelik aşağıdaki versiyonlarda önerilmiştir:
  Powergate M - M01'den M12'ye kadar mevcut, yalnızca belirli bir markanın programlanması için profesyonel alıcıya yöneliktir.

  Özelleştirmeler
  Alientech, bayilerine Powergate'i şirket logosu veya kişisel bir marka ile kişiselleştirme fırsatı veriyor. Herhangi bir desen ve rengi kullanarak ön panelinizi özelleştirebilirsiniz. Cihazı açtığınızda yazılım arayüzünü ve ekranda gösterilen logoyu kişiselleştirebilirsiniz, böylece kişiselleştirilmiş Powergate, kendi markanızı tanıtmak için kazanan bir çözüm haline gelir.

  Minimum Gereksinimler
  Powergate II, yalnızca Windows Vista ve Windows7 ile uyumludur.


  İletişim bilgileri
  JIU TECH Enterprise Co., Ltd

  İlgili kişi: Ms.Sara

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)