No.16 bina, Tongfu sanayi bölgesi, Nanshan District, Shenzhen, Çin.
Ana sayfa ÜrünlerVolvo Vcads

Dell D630 ile PTT yazılımı için Volvo kamyon tarak penta ile süper Volvo Vcads 9998555

Dell D630 ile PTT yazılımı için Volvo kamyon tarak penta ile süper Volvo Vcads 9998555

  • Super Volvo Vcads 9998555 with Dell D630 With PTT Software for Volvo truck excavator penta
  • Super Volvo Vcads 9998555 with Dell D630 With PTT Software for Volvo truck excavator penta
  • Super Volvo Vcads 9998555 with Dell D630 With PTT Software for Volvo truck excavator penta
 • Super Volvo Vcads 9998555 with Dell D630 With PTT Software for Volvo truck excavator penta

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Jiutech
  Sertifika: CE & FCC

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Fiyat: Best Price
  Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
  Teslim süresi: 48 Saat içinde
  Ödeme koşulları: T/T, Money Gram
  Yetenek temini: Stock
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı

  Süper Volvo Vcads 9998555 ile Dell D630, Volvo kamyon ekskavatör penta diagnostik için PTT yazılımı ile

  Volvo Truck Corporation, dünyanın en büyük ikinci ağır hizmet tipi kamyon markasıdır ve her türlü elektronik sistemle tam donanıma sahiptir. Orijinal Volvo Servisi her zaman en iyi aletleri ve Orijinal Volvo Parçalarını kullanarak kalifiye ve eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilir. Volvo atölyesinde veya Volvo Action Service yol kenarındaki ekibi tarafından olup olmadığı.

  VCADS Pro (Araç Bilgisayar Destekli Diyagnostik Sistem ve Programlama), VTT (Volvo Teknik Alet), RTT (Teknik Alet), PTT (Premium Teknik Alet), teşhis, kalibrasyon ve programlama desteği için satış sonrası pazar aracıdır. Bu program, 1992 ve sonrasında Volvo motor elektroniği bulunan araçlarda çalışırken kullanılır. Bu araç, aracın teşhis ve programlama özelliklerini geliştirir. J1587 / 1708 bilgi bağlantısının kullanılması. VCADS Pro, motor sıkıştırma testi, gösterge panelinin kalibrasyonu, yazılım ve müşteri parametrelerinin programlanması gibi görevleri yerine getirme kabiliyetine sahiptir. Ayrıca, iletişim adaptörümüz MATRIS "MAKİNE TIRMA VE BİLGİ SİSTEMİ İLE KULLANILABİLİR. VOLVO İnşaat Ekipmanı'nın ürünleri hakkında teknik bilgi toplamak ve kullanılan bilgileri operatöre sunmak ve VOLVO İnşaat Ekipmanı'nın ana ofisi olarak belirli sitelere iletmek. Bilgi ECU'larda (işlemci) toplanmakta ve saklanmaktadır. Makinenin kullanım ömrü boyunca bir makineye bilgi toplama işlemine okuma denir. Bilginin PC’de derlenmiş sunum materyali olarak işlenmesi makinelerin kullanımı ve kalitesi hakkında kapsamlı bir anlayış sağlar.
  1992'den günümüze tüm Volvo kamyonları ile iyi çalışan "Vcads Pro" için firmamızı üreten Datalink arayüzü.
  Ayrıca datalink adaptörümüz (arayüz / tercüman cihazı), (farklı bağlantı kabloları ile) ve "Vcads Pro" programımız kamyon, otobüs ve inşaat ile iletişim kurabilir "Volvo" Yükleyiciler, Ekskavatörler, Sıyırıcılar (tam envanteri arayın).
  Bu adaptör 9998555 (iletişim bloğu) ile uyumludur ve ağır işler için önerilir.


  DELL D630'a Uygula (İngilizce)

  Bu yazılım, '98 model yılından itibaren VN, VT, VHD, WG, WX ve AC'yi destekler.
  Volvo VCADS Pro 2.40.00, müşterilere ve vücut geliştiricilere Volvo motorlarında kendi teşhis çalışmalarını yapmalarında yardımcı olmak için mükemmel bir yazılım aracı sunar.
  Volvo D7C, D11F, D12B, D12C, D12D, D13F, D16D ve D16F motorlarının arıza takibi testleri PTT'ye dahil edilmiştir.

  VCADS, Volvo ECU'lardaki parametreleri test etmek, kalibre etmek ve programlamak için geliştirilmiş bir Windows-Base yazılım aracıdır.

  VCADS, Araç Elektroniği '98 (VECTRO II) veya Sürüm 2 elektronik kontrol sistemleriyle donatılmış VOLVO araçlar için testler ve kalibrasyonlar sağlar. Uygulama, grafikler ve parametre değerlerinin sürekli gösterimleri gibi bir dizi bağımsız grafik arayüzden oluşur. İşlemler menüde fonksiyon gruplarına göre düzenlenmiştir. Bazı ECU'larda belirli işlevleri ayarlamak veya özelleştirmek için kullanılabilecek değişken parametreler vardır. Volvo ECU'lar genellikle iki tür parametreye sahiptir: Müşteri parametreleri ve Araç paameterleri.

  Düzeltmeler ve iyileştirmeler

  - Yeni modeller için destek: FL ve FE
  - Araç menüsündeki Seçenek diyalog penceresi güncellendi.
  - El ile girilen kasa serisi yerel bilgisayarda doğrulandı.
  - Spesifikasyonlara göre yanlış olan parametre değerlerini düzeltme imkanı. Geçerli olmayan değerlere sahip parametreler kırmızı renkle işaretlenmiştir. Önceden, bu durum parametre programlamayı engelleyen bir hataya neden oldu.
  - Yardım masası aracı güncellendi. İşlemler 1 - Telefon rehberini güncelle ve 3 - Bağlantı türünü değiştir 1 - Merkezi İletişim Ayarları altında bulunur.
  - Ara depolama modunda indirilen ancak bildirilmeyen kampanyalar, güvenlik nedenleriyle 30 gün sonra gerçekleştirilmediği şeklinde rapor edilecektir.
  - Kumanda ünitesindeki donanım parça numarası, merkezi sistemlerde depolanan donanım parça numarasından farklıysa, VCADS Pro uygun bir dönüşüm kiti olup olmadığını otomatik olarak kontrol eder. Bu durumda, kullanıcıdan dönüşüm kitini çalıştırmasını isteyen bir iletişim kutusu görünür.
  - VCADS Pro'nun yeni sürümlerinin indirilmesi için yeni prosedür.
  - Intermediate Storage'da depolanan kullanılmamış veya bildirilmemiş yazılım varsa, kullanıcıya bildirilir ve daha ayrıntılı bilgi görüntüleme olanağına sahip olur.
  - Yardım metni, şablonlarla parametre programlama talimatları, yeni Seçenek diyalogu ve ara depodaki yeni işlevsellik hakkında bilgi ile güncellendi.
  - Kampanya kullanımı, programlama bittikten sonra rapor edilecektir; merkezi sistemlerle bir sonraki doğrulanmış bağlantıda değil.
  - İşlem dönüştürme kiti iki işleme ayrılmıştır: Dönüşüm kiti ve Aksesuar kiti.
  - 88890040 numaralı özel alet için osiloskopla ilgili işlemler osiloskop yazılımını güncelledi.
  - Destek aracı 9998555 ve 88890020

  Paket içeriği:

  1. VCADS Pro aracı ile araç iletişim soketi arasına bağlı iletişim ünitesi.
  2. Haberleşme ünitesi VCADS bağlantısı teşhis konektörü 25P uzatma kabloları.
  3. RS232. İletişim birimi VCADS ve PC kablosu
  4. Volvo Penta için 6 pinli teşhis adaptörü.
  5. EDC için adaptör. 1994'den önce araç EDC'sindeki 9Ã ¢ Â € Â “pinli iletişim çıkışı için haberleşme ünitesi ile birlikte kullanılır.
  6. DXI için adaptör. Araç DXI (VF627) 12Ã Ã Â € Â “pin çıkışı için haberleşme ünitesi ile birlikte kullanılır.
  7. Ocak 1999'dan itibaren üretilen araçlar için 9 pinli tanılama adaptörü. (Sadece Kuzey Amerika modelleri için geçerlidir).
  8. Haberleşme ünitesi ile araç haberleşme çıkışı arasındaki bağlantı için kablo. OBD konektörü Volvo FE ve FL, DXI. (88890018)
  9. İletişim ünitesi ile araç iletişim çıkışı arasındaki bağlantı için kablo. OBD konektörü Volvo BUS B12 (9998960)
  Volvo yapımı için 10.14 pin teşhis adaptörü.
  11. ABS için uyarlayıcı. 1998'den önce araçtaki 8Ã ¢ Â € Â “pinli iletişim siyah çıkışı için haberleşme ünitesi ile birlikte kullanılır.
  12. DellD630 dizüstü bilgisayar

  İletişim bilgileri
  JIU TECH Enterprise Co., Ltd

  İlgili kişi: Ms.Sara

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)