SPI 28 araç elektroniği ürünleri

Menşe yeri Çin
Marka adı Jiutech
Sertifika CE & FCC
Min sipariş miktarı 1
Ambalaj bilgileri Standart Paket
Teslim süresi 48 Saat içinde
Ödeme koşulları T/T, Money Gram

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Vurgulamak

Araba elektronik becerikli alet

,

Oto elektronik sistemler

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

SPI 28

Yazılım ve veri hafızası ECU'lara programlanabilir bir bileşen olarak uzun süredir uygulanmaktadır. Bu bileşenler ECU'nun monte edilmiş bir parçası olarak bile silinebildiğinden beri, gittikçe daha fazla sayıda araç üreticisi, analiz ve hata tespit mekanizmalarına ek olarak ilgili kontrol ünitesinin yazılımı ve veri içeriğini yeniden yükleme / değiştirme imkanı sunmayı seçti.

Bunu yaparak, araç üreticileri, üretime başladıktan sonra teslim edilen otomobillere cevap verdikten sonra bulunan çalışma bilgisini elde eder. ECU'ları.

Bu arabirimin yardımı ile ayar teknisyeni ECU'ya değiştirilmiş bir dosyayı daha önce bu ünitedeki mekanik işlerle uğraşmak zorunda kalmadan yükleyebilir.

ECU'yu sökmeye gerek yok
müşteri için daha kısa bekleme süreleri
Örneğin, araç satışını yaparken, yazılım güncellemesini iz bırakmadan tersine çevirme imkanı

Bu kadar pratik, aynı zamanda zor bir iş:

Her ECU verilerini bu servis arayüzü üzerinden okumaya izin vermiyor
Bir inceleme yapılırken kolayca bir ayarlama dosyasının üzerine yazılabilir
simülasyon yapılamaz; bu nedenle, araştırma amaçlı sadece sınırlı uygunluk
gerçek bir araç önemlidir - bağımsız ECU sorunlu
SPI, kendi ayar dosyalarını benzer bir sistemle sunan İngiliz firması ve Superchips'in ortak bir geliştirmesidir. Ancak kendi dosyalarınızı seri olarak yüklemeniz gerekirse, ECU'lardan okuma ve yazma için bağımsız EVC SPI sistemini size sunabiliriz.

Bir ECU'yu programlamak için yazılımın, bir adaptör kutusunun ve bağlantı kablosunun yanında bir müşteri anahtarı gerekir. ECU’yu ilk defa programlarken, müşteri anahtarı, ilgili otomobilin VIN’ine kalıcı olarak bağlanır (araç tanımlama numarası). Bu nedenle, bu programlama işlemi istediğiniz sıklıkta yapılabilir, ancak bir sonraki arabanın boş bir müşteri anahtarına ihtiyacı olacaktır.

Bu lisanslama metodu sayesinde, diğer araç tiplerinin daha da geliştirilmesi sağlanırken, temel olarak donatılmış sürümler oldukça uygun tutulabilir.

ECU'ya bağlı olarak, okunan dosyalar cevaplanır. programlanacak ayar dosyaları eprom'dan başka bir uzunluğa sahiptir. Ayrıca, ayar dosyasına bir tanımlama yapılmalıdır. Her ikisi de sağlama toplamının yalnızca WinOLS ile düzeltilebileceği sonucuna sahip olabilir.

SPI kullanımı için öneriler:

İşletim sistemi: Win98, WinME, Win2000, WinXP
Bağlantı noktaları: paralel, seri (adaptör SPI105 tüm otomobillerde çalışmıyor)
Kodlama (SPI200 / SPI230):
Ürünle birlikte verilen kodlama programı sayesinde ayar dosyalarınızı şifreleyebilir ve kodlu müşteri anahtarları ile birlikte bayinize teslim edebilirsiniz. Öyleyse, nasıl korunacağınızı biliyorsunuz ve ayarlanmış araç sayısını kontrol ediyorsunuz.