VOLVO VCADS VOLVO arabirim 9998555 Volvo kamyon ve Volvo Ekskavatör teşhis scanne için

Menşe yeri Çin
Marka adı Jiutech
Sertifika CE & FCC
Min sipariş miktarı 1
Fiyat Best Price
Ambalaj bilgileri Standart Paket
Teslim süresi 48 Saat içinde
Ödeme koşulları T/T, Money Gram
Yetenek temini Stock
Ürün ayrıntıları
Vurgulamak

Volvo vcads yazılımı

,

Volvo teşhis yazılımı

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Volvo Kamyon ve Volvo Ekskavatör tanı tarayıcı için VOLVO VCADS VOLVO Arayüzü 9998555

Paket:

1) 9998555 arayüzü
2) kamyon tanı için 8 pinli kablo
3) ekskavatör tanı için 14 pin kablo
4) RS232-485 kablosu --- (yüklü olan bilgisayarın com / RS232 seri portuna sahip olduğu bilgisayara --- lütfen dikkat edin)
5) Yazılım CD'si:
i) İngilizce’de PTT / 1.12 vcad / 2.4 dil
ii) vcads 2.35 sürümü çok dilde
6) destek online teknik servis mühendisimiz tarafından

vcads 2.35 version Diller: İngilizce, Macarca, Felemenkçe, Danca, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Almanca, Felemenkçe, Norveççe, Lehçe, Rusça, Türkçe, Fransızca, Çekçe, İsveççe, Japonca


Arıza kodlarını okumak ve silmek için tasarlanmış Teşhis Programı.
ECM parametrelerini ve ECMS'yi yeniden programlayın
Aşağıdaki üreticiler için tüm özelliklerin kilidi açıldı.
Volvo Kamyon Şirketi
Volvo Otobüs Şirketi
Volvo Penta
Volvo İş Makineleri


FAW
CNHTC
OEM
Volvo VCADS Pro 2.35.00, müşterilere ve vücut geliştiricilere Volvo motorlarında kendi teşhis çalışmalarını yapmalarında yardımcı olmak için mükemmel bir yazılım aracı sunar.

PTT, motor parametrelerini test etmek, kalibre etmek ve programlamak için özel olarak tasarlanmış Windows tabanlı bir tanılama uygulamasıdır. Bu yazılım, 98 model yılından itibaren VN, VT, VHD, WG, WX ve AC'yi destekler.
Volvo D7C, D11F, D12B, D12C, D12D, D13F, D16D ve D16F motorlarının arıza takibi testleri PTT'ye dahil edilmiştir.
Günümüz modern araçlarındaki birçok fonksiyon elektronik kontrol üniteleri (ESU'lar) tarafından kontrol edilmektedir. ECU'lar motor, enstrümantasyon ve bazı araç fonksiyonları gibi bileşenleri kontrol eder. PTT, tanılamayı (VCADS) bir araya getiren ve uygulamaları (Kılavuzlu Teşhis) bir araya getiren ve teknisyenler için tek bir durak noktası haline getiren bir araçtır. PTT'nin temel amacı, tanı ve onarım sürecini desteklemek ve teknisyenlerin sağlanan araçlarla çalışmasını kolaylaştırmaktır. PTT, araç ve parametre programlamasına, servis bilgisine ve diyagnostiklere erişim sağlar
VCADS Elite, Volvo ECU'lardaki parametreleri test etmek, kalibre etmek ve programlamak için geliştirilmiş bir Windows-Base yazılım aracıdır.
VCADS elite yazılımı bir PC üzerine kuruludur. PC, araçtaki iletişim konektörüne iletişim arayüzü üzerinden bağlanır (Volvo parça numarası 9998555).
VCADS Elite, Taşıt Elektroniği '98 (VECTRO II) veya Sürüm 2 elektronik kontrol sistemleriyle donatılmış VOLVO araçlar için testler ve kalibrasyonlar sağlar. Uygulama, grafikler ve parametre değerlerinin sürekli gösterimleri gibi bir dizi bağımsız grafik arayüzden oluşur. İşlemler menüde fonksiyon gruplarına göre düzenlenmiştir. Bazı ECU'larda belirli işlevleri ayarlamak veya özelleştirmek için kullanılabilecek değişken parametreler vardır. Volvo ECU'lar genellikle iki tür parametreye sahiptir: Müşteri parametreleri ve Araç paameterleri.
Müşterilerin parametreleri VCADS Elite kullanılarak yerel olarak programlanabilir. Araç parametreleri, araç inşa edildiğinde genel olarak kullanılır ve bu parametrelerin değiştirilmesi, Volvo'daki VDA'ya (Araç Veri Yönetimi) bağlantı gerektirir. Bu parametreler VCADS Elite ile okunamaz veya programlanamaz. Bu değişikliklerin bir Volvo Truck bayi tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

Düzeltmeler ve iyileştirmeler
Yeni dil desteği: Tayca
Yeni modeller için destek: FL ve FE
Araç menüsündeki Seçenek iletişim kutusu güncellendi.
El ile girilen kasa serisi yerel bilgisayarda doğrulanır.
Şartnamelere göre yanlış olan parametre değerlerini düzeltme imkanı. Geçerli olmayan değerlere sahip parametreler kırmızı renkle işaretlenmiştir. Önceden, bu durum parametre programlamayı engelleyen bir hataya neden oldu.
Yardım masası aracı güncellendi. İşlemler 1 - Telefon rehberini güncelle ve 3 - Bağlantı türünü değiştir 1 - Merkezi İletişim Ayarları altında bulunur.
Ara depolama modunda indirilen ancak bildirilmeyen kampanyalar, 30 gün sonra güvenlik nedenleriyle gerçekleştirilmediği şeklinde rapor edilecektir.
Kontrol ünitesindeki donanım parça numarası, merkezi sistemlerde depolanan donanım parça numarasından farklıysa, VCADS Pro uygun bir dönüşüm kiti olup olmadığını otomatik olarak kontrol eder. Bu durumda, kullanıcıdan dönüşüm kitini çalıştırmasını isteyen bir iletişim kutusu görünür.
VCADS Pro'nun yeni sürümlerini indirmek için yeni prosedür.
Intermediate Storage'da depolanan kullanılmamış veya bildirilmemiş yazılım varsa, kullanıcıya bildirilir ve daha ayrıntılı bilgi görüntüleme olanağına sahip olur.
Yardım metni, şablonlarla parametre programlama talimatları, yeni Seçenek diyalogu ve ara depodaki yeni işlevsellik hakkında bilgi ile güncellendi.
Kampanya yönetimi, programlama bittikten sonra rapor edilecektir; merkezi sistemlerle bir sonraki doğrulanmış bağlantıda değil.
İşlem dönüştürme kiti iki işleme ayrılmıştır: Dönüşüm kiti ve Aksesuar kiti.
Özel araç 88890040 için osiloskop ile ilgili işlemler osiloskop yazılımını güncelledi.
Perf yeni versiyonu: performans uygulaması. Sürüm numarası: 2.5.3.
Aşağıdaki işlemler VCADS Pro'da eklendi veya güncellendi:
17012-3, 1700-21-03-02 Arıza kodları
17054-3, 1700-22-03-06 Aksesuar kiti
20006-3, 2000-08-03-06 20006-3 Motor verileri istatistikleri
2374-08-03-02, 23712-3 Enjektörler kapalı, manuel
Dennis Eagle'a (DE) destek