JIU TECH Enterprise Co., Ltd

  • Çin JIU TECH Enterprise Co., Ltd şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Markalar JIUTECH
No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 2 Million-3 Million
Yıl kurulan 1996
İhracat p.c 70% - 80%

Giriş

JI TECH Enterprise Co, Ltd yıllarca otomatik tanı tarayıcıları ve oto bakım araçlarının geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize daha kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyoruz. OEM, tüm dünyada iş için ODM üretim hizmeti takdir edilmektedir. Ürünlerimiz tüm dünyada Avrupa, Amerika, Afrika ve Okyanusya'ya teslim edildi ve geçen yıl bize 2 milyon dolarlık yıllık ihracat satışı getirdi.

Ürün kalitesine vurgu

Otomatik teşhis araçları, oto anahtarsız uzaktan kumanda, oto anahtar kabuk, transponder anahtar, uzaktan anahtar, uzaktan kumanda teksir ve diğer oto bakım araçlarını vb. Geliştirip üretiyoruz. ortalama olarak tüm üretim sürecini izler.

Ayrıca bir yıl garanti veriyoruz.

Yönetim Vurgusu
Teknoloji ve yönetimin sürekli yaratıcılığını sürdürmeye adanmış yüksek standart, bilimsel gelişme düşüncelerinde ısrar ediyoruz. Gelişmiş ekipmanları ve yüksek ve istikrarlı kalite dayanarak, biz ISO9001: 2000, FCC, CE tarafından onaylanmıştır. Ürün kalitesinde herhangi bir sorun yaşamadan tüm müşterilerimize fayda sağlıyoruz.

Beş üretim hattı ile donatılmış 800 metrekarelik bir fabrikaya sahibiz. Gelişmiş ekipmanlarımız otomatik talaşlı SMT hatları, tozsuz vakumlu dolum makineleri ve tozsuz vakumlu paketleme makineleri içerir. Her ay 1, 000 birim üretiyoruz. Teslim süresi standart ürünlerimiz için sadece bir veya üç iş günüdür. OEM ürünleri kurşun süresi sadece 2 hafta içinde ..

En iyi ürün ve en iyi hizmeti sunmak firmamızın hedefidir. Bugün e-posta veya telefon ile bize ulaşın ve küçük bir siparişle başlayın, en değerli işbirliğiniz olduğunuzu göreceksiniz.

Geçmiş

JI TECH Enterprise Co, Ltd yıllarca otomatik tanı tarayıcıları ve oto bakım araçlarının geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Beş üretim hattı ile donatılmış 800 metrekarelik bir fabrikaya sahibiz. Gelişmiş ekipmanlarımız otomatik talaşlı SMT hatları, tozsuz vakumlu dolum makineleri ve tozsuz vakumlu paketleme makineleri içerir. Her ay 1, 000 birim üretiyoruz. Teslim süresi standart ürünlerimiz için sadece bir veya üç iş günüdür. OEM ürünleri kurşun süresi sadece 2 hafta içinde ..

Hizmet

Biz otomatik teşhis araçları, araba anahtarsız uzaktan kumanda, araba anahtarı kabuk, transponder anahtar, uzaktan anahtar, uzaktan kumanda teksir ve diğer oto bakım araçları vb geliştirmek ve üretimi

Ekibimiz

Gelişmiş ekipmanları ve yüksek ve istikrarlı kalite dayanarak, biz ISO9001: 2000, FCC, CE tarafından onaylanmıştır. Ürün kalitesinde herhangi bir sorun yaşamadan tüm müşterilerimize fayda sağlıyoruz.

Mesaj bırakın