JIU TECH Enterprise Co., Ltd

  • Çin JIU TECH Enterprise Co., Ltd şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Markalar JIUTECH
No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 2 Million-3 Million
Yıl kurulan 1996
İhracat p.c 70% - 80%

Giriş

JIU TECH Enterprise Co., Ltd, yıllardır otomatik teşhis tarayıcılarının ve otomatik bakım araçlarının geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır..Ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Afrika ve Okyanusya'ya, dünyanın her yerine,Geçen yıl 2 milyon dolarlık yıllık ihracat satışımız oldu..

 

Ürün kalitesine vurgu

 

Otomatik teşhis araçları, anahtarsız araç uzaktan kumandası, araba anahtarı kabuğu, transponder anahtarı, uzaktan kumandalı anahtar, uzaktan kumandalı kopyalayıcı ve diğer otomobil bakım araçlarını geliştirmekte ve üretmekteyiz.Ürün kalitesinin tutarlılığını sağlamak içinOrtalama beş yıllık deneyime sahip QC üyelerimiz tüm üretim sürecini izliyor.

 

Ayrıca bir yıllık garanti de veriyoruz.

 

Yönetime Vurgu
Yüksek standart, bilimsel gelişim düşüncelerinde ısrar ediyoruz, teknoloji ve yönetimin sürekli yaratıcılığını takip etmeye adanmış.ISO9001 tarafından onaylandık.:2000Tüm müşterilerimize ürün kalitesi konusunda herhangi bir sorun olmadan fayda sağlıyoruz.

 

800 metrekarelik bir fabrikamız var ve beş üretim hattı var.tozsuz vakum dolgu makineleri ve tozsuz vakum ambalaj makineleri. Her ay 1000 adet üretiyoruz. Standard ürünlerimiz için teslimat süremiz sadece bir veya üç iş günüdür. OEM ürünleri için teslimat süremiz sadece 2 hafta içinde.

 

En iyi ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak şirket hedefimizdir. Bugün e-posta veya telefonla bizimle iletişime geçin ve küçük bir siparişle başlayın, en değerli işbirlikçiniz olduğumuzu göreceksiniz.

Geçmiş

JI TECH Enterprise Co, Ltd yıllarca otomatik tanı tarayıcıları ve oto bakım araçlarının geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Beş üretim hattı ile donatılmış 800 metrekarelik bir fabrikaya sahibiz. Gelişmiş ekipmanlarımız otomatik talaşlı SMT hatları, tozsuz vakumlu dolum makineleri ve tozsuz vakumlu paketleme makineleri içerir. Her ay 1, 000 birim üretiyoruz. Teslim süresi standart ürünlerimiz için sadece bir veya üç iş günüdür. OEM ürünleri kurşun süresi sadece 2 hafta içinde ..

Hizmet

Biz otomatik teşhis araçları, araba anahtarsız uzaktan kumanda, araba anahtarı kabuk, transponder anahtar, uzaktan anahtar, uzaktan kumanda teksir ve diğer oto bakım araçları vb geliştirmek ve üretimi

Ekibimiz

Gelişmiş ekipmanları ve yüksek ve istikrarlı kalite dayanarak, biz ISO9001: 2000, FCC, CE tarafından onaylanmıştır. Ürün kalitesinde herhangi bir sorun yaşamadan tüm müşterilerimize fayda sağlıyoruz.

Mesaj bırakın