Tüm ürünler
-
ağır kamyon obd tarayıcı
-
Forklift tanılama araçları
-
Ağır yük kamyonu tanı tarayıcı
-
İletişim Tarama Aracı
-
Otomobil ECU Programcısı
-
ECU Çip Düzenleme
-
Mercedes Benz Yıldız Teşhis Aracı
-
Ekskavatör Diagnostik Tarayıcısı
-
Vocom Teşhis Aracı
-
X431 ağır kamyon teşhis tarayıcısını başlatın.
-
CGDI Anahtar Programcı
-
Autel Maxisys Diagnostik Tarayıcısı
-
Otomobil Diagnostik Tarayıcısı
-
Kamyon teşhis aracı
-
Tarımsal Teşhis Araçları
-
Xhorse Anahtar Kesme Makinesi
-
Obdstar Anahtar Programcısı
-
Motosiklet Teşhis Aracı
-
Jim.MMükemmel nakliye. çok hızlı yanıt-e doğru soru AAA +++ satıcı ile bir daha iş yapacak. -
Giovanni S.Venditore, affidabile, veloce sulla spedizione... süper insomma tutto ok :-) -
Rayner LTeşekkür ederiz. Ürün ile mutluyum. Her şey mükemmel durumda geldi.
Nox için Plastik Azot Oksijen Sensörü 22219281 5WK96718B
| Tür Adı:: | NOX Sensörü |
|---|---|
| OEM NO.:: | 5WK96718B |
| Voltaj:: | 24V |
A2c959942BD-01 5WK96760A için 24V Azot Oksijen Sensörü
| Başvurmak: | için |
|---|---|
| OEM NO.:: | 5WK96760A |
| Tip:: | Isıtma tipi |
A2C97450700-01 5WK96761 Nox için Azot Oksijen Sensörü
| Tip:: | Isıtma tipi |
|---|---|
| duyarlılık:: | 200mV/mm |
| Değişim Numarası:: | 5WK96761.4359309 |
A2C95994900-01 5WK96764B Nox için Azot Oksit Sensörü
| Başvurmak: | için |
|---|---|
| Tip:: | Isıtma tipi |
| Ölçüm aralığı:: | 5WK96764B |
DAF Nox Senor için 2011648 5WK96619D Azot Oksijen Sensörü
| Sensör Tipi:: | holzer |
|---|---|
| teçhizat:: | DAF için |
| Tip:: | Isıtma tipi |
DAF Nox için Metal Azot Oksit Sensörü 2011649 5WK96628C
| Model numarası:: | 5WK96628C |
|---|---|
| için: | DAF Nox Senoru |
| Kullanım:: | Gaz Sensörü |
HINO Nox Senor için 89463-E0013 5WK96667C Azot Oksijen Sensörü
| Başvurmak: | HINO için |
|---|---|
| Tip:: | Isıtma tipi |
| Voltaj:: | 24V |
SCANIA Nox Senor için 2296799 5WK96612F Azot Oksit Sensörü
| Başvurmak: | Scania için |
|---|---|
| Tip:: | Isıtma tipi |
| Sensör Tipi:: | piezoelektrik |
Piezoelektrik Azot Oksit Sensörü 2894939 5WK96674A
| Araba Markası:: | kamyon |
|---|---|
| OE NO.:: | 5WK9 6674A 2894939. |
| Sensör Tipi:: | piezoelektrik |

