Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı

Marka adı JIUTECH-Vicky
Model numarası Digimaster 3 tam versiyonu
Min sipariş miktarı 1
Teslim süresi 3
Ödeme koşulları Western Union, T/T, MoneyGram, L/C, D/A, D/P

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Adı Digimaster 3 tam versiyonu Model Digimaster III kümesi kalibrasyon ustası tam sürümü
Sürüm Tam versiyon sınırsız jetonlar online güncelleme destek BMW CAS1/CAS2/CA3/CAS4+ Anahtar Programlama ECU Düzeltmesi
Vurgulamak

Odometer Düzeltme Teşhis Aracı

,

Ses Çözümleme Tanıtıcı Aracı

,

Benz Motor ECU Yeniden ayarlama

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Digimaster III Unlimited Token Verison Digimaster 3 BMW için CAS1/CAS2/CA3/CAS4+ Anahtar Programlama ECU Düzeltme

Digimaster 3 Önemli Noktalar:

1En Son Sürüm:1.8.2208.28 (28 Ağustos 2022 tarihinde güncellenmiş)
2Destek dili:İngilizce
3Güncelleme:Ücretsiz Çevrimiçi Güncelleme
4Yüksek Kaliteli Orijinal Yanhua Markası
5Yeni ve üst düzey arabalar için ücretsiz güncelleme yapabilirsiniz.
6Yüksek hızlı CPLD ve ARM11 işlemcisini çekirdek teknoloji olarak alan yüksek performanslı bir donanım platformu içerir.
7. Çeşitli adaptör türleri ile çalışır kolayca kilometro düzeltme, Ses dekodlama, hava yastığı sıfırlama, motor ECU sıfırlama, IMMO, Benz ve BMW için programlama anahtarı vb elde edebilirsiniz
8. BMW ve Benz için yeni tuşları programlama, CAS-BDM okuma / yazma ve sıfırlama; 35080V6 silme vb için gelişmiş teknoloji içerir.Çok sayıda resim ve ayrıntılı açıklama operasyonunuzu keyifli kılar.


Yanhua Digimaster 3 nedir?

Digimaster 3, Nanning Yanhua Electronics Co., Ltd tarafından geliştirilen üçüncü nesil çok fonksiyonel Otomotiv veri ayarlama ekipmanıdır.Yüksek performanslı bir donanım platformuna dayanıyor.
ve ARM11 işlemcisi çekirdek cihaz olarak.

Yüksek çözünürlüklü yedi inçlik LCD dokunmatik ekran, arayüzünü kullanımı kolay hale getiriyor.Çeşitli adaptör türleri ile çalışarak kolayca kilometro düzeltmesi sağlayabilirsiniz, Benz ve BMW için programlama anahtarı vb. OBD bağlantısı, gösterge panosu lehimleme, CAS-BDM gibi tüm veri işleme türleri için uygulanabilir.

BMW ve Benz için yeni tuşları programlama, CAS-BDM okuma/yazma ve sıfırlama, 35080V6 silme vb. için gelişmiş teknolojiyi içerir. İşleme arayüzü son derece kullanıcı dostu,Çok sayıda resim ve ayrıntılı açıklama operasyonunuzu keyifli kılar.Çevrimiçi güncelleme ve modül yetkilendirme sizi her zaman teknolojinin en ileri noktasında tutar.

Digimaster 3 Ana İşlev Listesi:

Odometer düzeltmesi
Ses çözme
Hava yastığı sıfırlama
ECU programlaması
PIN kodu okuma
BMW anahtar programlaması

Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 0

Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 1

Digimaster 3 Özel özellikleri:

1.Volkswagen, Audi, Benz, BMW ve BMW 7 Serisi modellerinin OBD2 arayüzü kilometre sayısını ayarlamayı destekler: E65 CAS ve 2009 Audi A6L ve Q7.
2.BMW CAS1/ 2/ 3 verilerini CAN arayüzü ile okumak.
3.Online okuma BMW CAS1/ 2/ 3/ 3+/ 4, Mercedes-Benz EIS EEPROM ve BDM tarafından FLASH verileri.
4.Mercedes-Benz S, C, E, kilometre sayıcısı ve EIS ayarını destekler; Porsche, Ferrari, Bentley ve diğer Avrupa lüks otomobilleri kilometre sayıcısı ayarını;Çinli yerli otomobil MCU ve mühendislik makineleri kilometre sayısını ayarlama;
5MOTOROLA/FREESCALE serisi CPU'nun (bazı CPU flaşları da dahil) veri okuma ve yazma desteği.
6Mercedes Benz ve BMW serileri için anahtar programlamasını destekler.

Digimaster 3 Destek Arabası Listesi:

Alfa, Cadillac, Daihatsu, Aston, Martin, Chrysler, Honda, Audi, Ford, Hyundai, Bentley, GM, ISUZU, BMW, Lincoln, KIA, Benz, Lexus, Citroen, Mazda, FIAT, Mitsubishi, Ferrari, Nissan, Jaguar, Proton,Lamborghini, SSangYong, Lancia, Subaru, Lotus, SUZUKI, MAN, Toyota, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Skoda, vcads, Volkswagen, Wiesmann, Truck Forkman, Maserati, Othe araç Motosiklet Kamyon.

Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 2Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 3Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 4Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 5Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 6Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 7Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 8Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 9Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 10Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 11

Digimaster 3 bağlantı talimatı
Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 12

1 25 Pin adaptör bağlantısı 8 15 Pin adaptör bağlantısı
2 Mini USB konektörü 9 Güç adaptörü
3 USB Fare Bağlantısı 10 Değiştirici
4 RJ45 LAN konektörü 11 Güç göstergesi ışığı
5 Kulaklık bağlantısı 12 Dokunmatik Kalem Bağlantısı
6 SD Kart Bağlantısı 13 Klavye
7 Mikrofon Bağlantısı 14 7 inç LCD dokunmatik ekran
Keystoke Fonksiyon talimatı
F1 Arka alan
Klavye açık/kapak yumuşak klavye
ESC ESC
Tamam.

Giriş

Digimaster 3 Sık Sorulan Sorular:

S1:Bu da iç kilometre sayıcısının depolamasını yeniden programlıyor mu?
A1:- Evet.

S2:2016 Nissan Rouge, 2014 Nissan Altima ve 2016 Hyundai Sonata için OBD konektörü üzerinden kilometreyi düzeltebilir mi?
A2:OBD bağlantısı üzerinden kilometreyi düzeltemiyor.

S3:Digiprog3 vs Digimaster3, hangisi daha iyi?
A3:Digiprog3'ü tavsiye etmiyoruz. Güncelleme yapamaz ve teknik destek yoktur. Müşterilerimizin kendileri karşılaştırsınlar diye Digiprog3'ü bir yıl önce ücretsiz verdik.Şimdi Digimaster3'ün fiyatını önemli ölçüde düşürüyoruz ve artık ücretsiz Digiprog3 sunmuyoruz..

S4:Web sitenizden bir Diagmaster 3 aldım ve yeni model eklemek için güncellemek istiyorum, mevcut araba listesi için bir token değil, eğer güncelleyeceksem, yeni model token için ödeme yapmak zorunda mı?
A4:Eğer güncelleyecek olursanız, lütfen bizimle iletişime geçin, size daha yeni araba tokenleri satabiliriz. Tüm tokenleri orijinal tedarikçiden aldık.

Q5. Satın alma versiyonu nedir?
Satın alma versiyonu, fabrikadan ayrılmadan önce fonksiyonların satın alınmasını ifade eder.
Bu sürüm temel sürümden daha kapsamlıdır.
Etkinleştirme için ayrı olarak ödeme yapmak gerekmez, ürün fabrikadan çıktığında piyasadaki fonksiyonların çoğunu kapsar.
Bu yüzden bir satın alma sürümü olarak adlandırılır (sadece ürünü aldığınızda bazı işlevleri teker teker açmanıza gerek yok)
Bu kalıcı bir satın alma sürümü değil, sadece belirli bir süreye atıfta bulunuyor.
Ürünün tüm işlevleri satın aldığınızda sabitlenir.

S6: Yeni işlevler için neden jetonlara ihtiyacınız var?
Kalıcı bir satın alma sürümü olmadığından, ürünün fabrikadan ayrıldıktan sonra fabrika tarafından geliştirilen yeni üst düzey işlevler olacaktır.
Fabrika tarafından geliştirilen bu üst düzey işlevlere ihtiyacınız varsa, onları almak için jetonlara ihtiyacınız olacak.
(Araç modelinize ve işlevinize bağlı olarak jetonlara ihtiyacınız olabilir veya olmayabilir)
Eğer bu işlevi uzun süre bir araba için kullanıyorsanız, bu işlevi fabrikadan da satın alabilirsiniz (her seferinde jeton tüketmenize gerek yok).

Odometer Düzeltmesi, Ses Çözümü, Hava Yastığı Yeniden Kurulumu, Motor ECU Yeniden Kurulumu, IMMO, Benz & BMW için Programlama Anahtarı 13

Önerilen Ürünler